Šildytuvai

Eraslan SkyLight vandens šildytuvai sukonstruoti specialiai naudojimui sistemose su saulės kolektoriais. Skylight šildytuvų vidus emaliuotas dvigubu emalės sluoksniu. Apsaugai nuo korozijos įmontuotas tirpus magnio anodas su anodo būklės indikatoriumi. Šildytuvuose yra 2 didelio ploto, greitaeigiai šilumokaičiai saulės kolektorių ir centrinio šildymo katilo prijungimui, o taip pat elektrinis kaitinimo elementas su termostatu. Taip užtikrinamas nuolatinis karšto vandens ruošimas.
        Šildytuvo šilumokaičiai ir elektrinis kaitintuvas išdėstyti taip, kad saulė visuomet šildytų šalčiausią, tiesiai iš vandentiekio paduodamą vandenį. Ir tik kai saulės energijos nepakanka, likusią energiją šildytuvas paima iš katilo arba elektrinio kaitintuvo. Taip saulės energija išnaudojama efektyviausiai, o vanduo pašildomas pigiausiai.
        Šildytuvą lengva išvalyti per priekinėje dalyje įrengtą išvalymo angą. Priekinėje panelėje įmontuotas termometras, rodantis ištekančio vandens temperatūrą ir elektrinio kaitintuvo jungiklis su termostato rankenėlė. Elektrinį teną patogu įjungti jungikliu su šviesos indikacija - dėl to jis neliks nepastebėtas pamiršus išjungti.

Šildytuvai Prekybairankiais.lt/Vėjo generatoriai, vandens generatoriai, saulės kolektoriai/Saulės kolektoriai/Šildytuvai prekėsPrekybairankiais.lt/Vėjo generatoriai, vandens generatoriai, saulės kolektoriai/Saulės kolektoriai/Šildytuvai prekės

*: su PVM, pliusPristatymas